Urządzenia do ćwiczeń dla tancerzy i sportowców MasterStretch - Artform w sklepi tanecznym Etiuda - Sklep Taneczny Etiuda - obuwie odzież i akcesori taneczne -
Wyszukiwarka

MasterStretch - urządzenie treningowe - ArtForm

MasterStretch ®
MasterStretch ®
brak w magazynie
zapytaj o ten produkt

 MasterStretch ® jest urządzeniem przeznaczonym do wykonywania ćwiczeń w oparciu o przenoszenie środka ciężkości przez kostki, mięśnie łydek i ud, poprzez poruszanie w tył i przód.
Dzięki specjalnemu ukształtowaniu buta, następuje stopniowe kolysanie. Urządzenie MasterStretch ® działa na wydłużenie i wzmocnienie mięśni i ścięgien. Pomaga zarówno kształtować mięśnie, jak i zmniejszać ich napięcie i skurcze. Ćwiczenia z tym urządzeniem pomagają w utrzymaniu koordynacji ruchowej oraz ułatwiają utrzymanie równowagi podczas ćwiczeń. Ciało tancerza, sportowca dzięki tym urządzeniom jest bardziej elastyczne, łatwiej więc wykonywać ćwiczenia i unikać kontuzji.

 

Uwaga! Wszelkiego rodzaju ćwiczenia, na urządzeniu MasterStretch ®, zaprezentowane na załączonej płycie DVD,  należy wykonywać systematycznie, zaczynając od małej ilości powtórzeń stopniowo ją zwiększając. 

Charakterystyka

Waga : 4,5 kg
Kolor : zielony
W zestawie 2 szt ( na prawą i lewą nogę )  + film instruktarzowy
Rozmiar : regulowany od 35 do 47 ( posiada wymienne, regulowane nakładki)

MasterStretch ®

- zwiększa rozciągliwość mięśni i ścięgien,
- wzmacnia podbicie,
- wzmacnia ścięgno Achillesa ( bardzo ważne przy skokach),
- poprawia koordynację,
- ułatwia utrzymanie równowagi. 

 

brak w magazynie

Zobacz także

37