Sneakersy Bloch w sklepie internetowym www.etiuda-online.pl - Sklep Taneczny Etiuda - obuwie odzież i akcesori taneczne -
Wyszukiwarka

sneakery Bloch

Sortuj wg:
 • 1.jpg

  BOOST DRT S0538L/M
  Obuwie sportowo- taneczne

  Sneakersy Boost DTR zostały wykonane z bardzo lekkich materiałów, zapewniających maksymalną elastyczność i wygodę. Podeszwa dwudzielna, pozwala na wykonywanie wszelkich figur taneczno- sportowych.

  Cena:345.00PLN
 • S0528CanvasBoost.jpg

  BOOST SNEAKERS CANVAS S0528L/M
  Obuwie do tańca

  Sneakersy Boost Canvas zostały wykonane w oparciu o technologię, zapewniającą najwyższą wentylację i wygodę stopy. Podeszwa dwudzielna, pozwala na wykonywanie wszelkich figur taneczno - sportowych. Zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie tancerzy.

  Cena:295.00PLN
 • S0522_biale.jpg

  Bloch Twist S0522

  Sneakersy Bloch Twist S0522  - lekkie i elastyczne, super  sneakersy z najnowszej kolekcji BLOCH. Wykonane z połączenia wysokiej jakości skóry ekelogicznej z siateczką, zapewniają komfort i wygodę dla stopy. Ich elastyczna konstrukcja umożliwia wykonanie wszelkich figur i ćwiczeń tanecznych. Lekka i ergonomiczna konstrukcja podeszwy pozwala dopasować się do naturalnego kształtu stopy. Występują  kolorach: czarny, czarno-biały, czarno-srebrny

   

   

  kolor: bialo-czarny, rozmiar: 40

  Pozostałe rozmiary : od 35 do 42 - na zamówienie. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.

   

   

  Cena:295.00PLN
 • S0524.jpg

  Sneakery Bloch Criss cross S0524

  Sneakery Bloch Criss cross S0524. Lekkie i elastyczne, super  sneakery z najnowszej kolekcji BLOCH. Wykonane z połączenia wysokiej jakości skóry ekelogicznej z siateczką, zapewniają komfort i wygodę dla stopy. Ich elastyczna konstrukcja umożliwia wykonanie wszelkich figur i ćwiczeń tanecznych. Lekka i ergonomiczna konstrukcja podeszwy pozwala dopasować się do naturalnego kształtu stopy.

   

   

  Pozostałe rozmiary : od 35 do 42 - na zamówienie. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.

   

  Cena:295.00PLN
 • Sneakersy Bloch TRINITY - S0514L

  Sneakery Bloch TRINITY - S0514L

  Sneakery Bloch TRINITY - S0514L

  Trinity - ultralekkie, ultraelastyczne i super kobiece sneakersy z najnowszej kolekcji BLOCH. Wykonane z połączenia wysokiej jakości skóry z elastyczna tkaniną, zapewniają komfort i wygodę dla stopy.

  Ich elastyczna konstrukcja umożliwia wykonanie wszelkich figur i ćwiczeń tanecznych. Lekka i ergonomiczna konstrukcja podeszwy pozwala dopasować się do naturalnego kształtu stopy.

  W środku tkanina antybakteryjna, zapewniając wysoki komfort i trwałość użytkowania.


   

  kolor : czarny

  rozmiary : od 35 do 42 - na zamówienie. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.

    

   

  Cena:269.00PLN
 • S0523 (2).jpg

  Sneakery Bloch Wave - S0523

  Sneakery Bloch Wave - S0523 - lekkie i elastyczne, super  sneakersy z najnowszej kolekcji BLOCH. Wykonane z połączenia wysokiej jakości skóry ekelogicznej z siateczką, zapewniają komfort i wygodę dla stopy. Ich elastyczna konstrukcja umożliwia wykonanie wszelkich figur i ćwiczeń tanecznych. Lekka i ergonomiczna konstrukcja podeszwy pozwala dopasować się do naturalnego kształtu stopy.

   


   

  kolor : czarny

  rozmiary : od 35 do 42 - na zamówienie. Czas realizacji zamówienia od 7 do 14 dni.

   

  Cena:295.00PLN
33